Mała PAST-a

Mała Pasta została wybudowana w latach 1936-1938, należała do kompleksu budynków centrali telefonicznej Polskiej Akcyjnej Spółki Telefonów, czyli poprzednika TPSA. Projekt stworzył arch. Józef Napoleon Czerwiński, autor wielu budynków w Warszawie. Styl Małej Pasty można określić jako modernizm okresu międzywojennego.

Ufficio Primo

Uznany przez "Gazetę Wyborczą" za najbardziej niezwykły obiekt biurowy w Polsce. Budynek autorstwa wybitnego architekta prof. Marka Leykama w 1953 miał pierwotnie być siedzibą Prezydium Rządu. Odrestaurowany przez Kulczyk Real Estate Holding za kwotę 60 milionów PLN obecnie jest biurowcem klasy A+

Poziom 511

POZIOM 511 Design Hotel & SPA to nowoczesny, 4-gwiazdkowy obiekt położony w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, na terenie Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd. Hotel propaguje kulturę, posiada własny bookstore, współpracuje z wieloma artystami.

Dom Kereta

Dom Kereta to instalacja artystyczna autorstwa Jakuba Szczęsnego. Ma formę wkładki pomiędzy dwa istniejące budynki, reprezentujące różne epoki w historii Warszawy. Działka, na której stanie Dom, ma w najwęższym miejscu 92 centymetry, w najszerszym - 152 centymetry. Gospodarzem domu będzie izraelski pisarz polskiego pochodzenia Etgar Keret.

Teatr Montownia

Nasz pierwszy klient z branży kulturalnej. Według krytyków uznany jest za jedną z ważniejszych grup, jaka pojawiła się na polskiej scenie teatralnej.

Kostrzewa PR

Podejmujemy się tych projektów, w które wierzymy

Istniejemy na rynku od 2005 roku. Świadomy wybór dwóch głównych obszarów działalności – sektora nieruchomości i szeroko rozumianej kultury – sprawił, że przez kilka lat zapracowaliśmy na bardzo dobrą opinię zarówno w środowisku PR, jak i wśród byłych oraz obecnych klientów.